Tradiční
a moderní zároveň

Sedmý nebe - Morávka nabízí příjemný interiér prolínající prvky tradiční a současné. Některé z nich odkazují na klasickou českou hospodu a poskytují tak zdejšímu prostředí nadčasovost. Provedení a celkový výraz je však moderní.

Přijďte ochutnat speciality z české kuchyně. Naším cílem není připravovat jídla, u kterých budeme šetřit na našich zákaznících. Nevaříme jídla z nejrůznějších náhražek a dochucovadel, ale připravujeme poctivá jídla z čerstvých surovin, kde dbáme především na kvalitu, poctivou práci a jedinečnou chuť našich pokrmů.

Rezervovat stůl

Výborná jídla

Česká i mezinárodní kuchyně

Jídelní lístek

Skvělé pivo

Několik druhů piva i vlastní pivo

Nápojový lístek

Zahrádka a 2 salonky

Pro vaše soukromé i firemní akce

Galerie & Rezervace

Celá historie je spjata s pivem

První Sedmý nebe v Plzni na adrese Bezručova 4 se nachází v historickém domě ze 16. století, jehož celá historie je spjata s pivem. V archivech je zmiňován jako dům právovárečný již v květnu roku 1800 a později, v období první republiky, v něm bylo provozováno plzeňské pohostinství známé jako Morávkova plzeňská pivnice. Její provoz trval minimálně do roku 1935. Na tuto tradici poukazuje i dodatek na štítu pod nápisem Sedmý nebe. Píše se tam totiž U Morávků.